cft

Avatar!!.] Avatar: The Way of Water — CELÝ FILM (2022) ONLINE ZDARMA CZ/SK DABING I TITULKY's

Film “Avatar: The Way of Water”, odehrávající se více než deset let po událostech prvního filmu, začíná vyprávět příběh rodiny Sully (Jake, Neytiri a jejich děti), problémy, které je pronásledují, jak dlouho jdou. aby se navzájem udrželi v bezpečí, bitvy, které bojují, aby zůstali naživu, a tragédie, které snášejí.


user

klikněte stažení ➤ Avatar: The Way of Water 2022 Celý Film Cesky

a year ago | 6 min read

Sledujte Avatar: The Way of Water (2022) online cz | Avatar: The Way of Water celý film online cz | Avatar: The Way of Water film online cz dabing i titulky | filmy Avatar 2 cz titulky HD 1080p | Avatar 2: The Way of Water film online | Avatar: Cesta vody Online Film sk | Avatar: Cesta vody (2022) Plný film sk dabing.

Sledovat celý film Avatar: The Way of Water (2022) je aktuálně nejoblíbenějším filmem na vyhledávacím webu Google. Kde můžeme zhlédnout film Avatar: The Way of Water (2022) s českými titulky a českým dabingem? A také zdarma a bez registrace? S HD kvalitou 1080p, 720p, 420p a Mp4? Odpověď Nyní si zde můžete jednoduše pustit film Avatar: The Way of Water (2022).

| DVD (Blu-ray) | 4K UHD | HD-2080p | HD-720p | SD-480p | MP4 |

➥ Kliknutím na Filmy ➥ Avatar: The Way of Water 2022 Celý Film Cesky

To je vysvětlení, jak můžete tento film snadno sledovat na webu, který poskytujeme. Poté, co víme, jak se dívat na film Avatar: The Way of Water (2022), je pro nás dobré znát důležité informace o filmu Avatar: The Way of Water (2022) spolu s informacemi.

O filmu Avatar: The Way of Water (2022)

Avatar: The Way of Water je připravovaný film, který natočí režisér James Cameron. Jde o první ze čtyř plánovaných sequelů Cameronova snímku Avatar (2009). Cameron již v roce 2006, tedy tři roky před premiérou prvního filmu, uvedl, že pokud bude úspěšný, natočí i sequel. Ten byl oficiálně oznámen v roce 2010. Původně bylo plánováno, že bude mít premiéru v roce 2014. Později bylo však jeho uvedení odloženo. Jeho vydání je naplánováno na 16. prosinec roku 2022. Předběžné natáčení filmu začalo dne 15. srpna 2017 v kalifornském městě Manhattan Beach. Ve filmu budou hrát například Sam Worthington, Zoe Saldana a Cliff Curtis.

Avatar: The Way of Water

USA Avatar 2

Slovensko Avatar: Cesta vody

Kanada Avatar: The Way of Water

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2022, 193 min

Režie: James Cameron

Scénář: James Cameron, Josh Friedman

Kamera: Russell Carpenter

Hudba: Simon Franglen

Hrají: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Kate Winslet, Oona Chaplin, Joel David Moore, Cliff Curtis, CCH Pounder, Matt Gerald, Bailey Bass, Scarlett Fernandez, Giovanni Ribisi, Keston John, Jamie Flatters, Jack Champion, Trinity Bliss, Jake McLean, Chloe Coleman, Britain Dalton, Edie Falco, Michelle Yeoh, Filip Geljo, Duane Evans Jr. (méně)

Produkce: James Cameron, Jon Landau

Střih: David Brenner, James Cameron, John Refoua, Stephen E. Rivkin, Ian Silverstein

Zvuk: Christopher Boyes

Scénografie: Dylan Cole, Ben Procter, Ben Milsom, Andy McLaren, Vanessa Cole

Masky: Sarah Rubano

Kostýmy: Bob Buck, Deborah Lynn Scott

Synopse Filmy Avatar: The Way of Water (2022)

Film “Avatar: The Way of Water”, odehrávající se více než deset let po událostech prvního filmu, začíná vyprávět příběh rodiny Sully (Jake, Neytiri a jejich děti), problémy, které je pronásledují, jak dlouho jdou. aby se navzájem udrželi v bezpečí, bitvy, které bojují, aby zůstali naživu, a tragédie, které snášejí.

Obsahy Filmy Avatar: The Way of Water (2022)

Film Avatar: The Way of Water nabízí filmový zážitek na zcela nové úrovni. James Cameron vrátí diváky zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce. Ve filmu Avatar: The Way of Water se po více jak deseti letech znovu setkáváme s Jackem Sully, Neytiri a jejich dětmi, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu. (Falcon)

Jake Sully (Sam Worthington) a Neytiri (Zoe Saldana) založili rodinu a udělají cokoliv, aby spolu zůstali. Jsou však nuceni opustit svůj domov a prozkoumat různé oblasti Pandory, když se jejich stará hrozba vrátí, aby dokončila to, co začala. (TommyZR)

Herec a herečka ve filmu Avatar: The Way of Water (2022)

Sam Worthington jako Jake Sully, bývalý člověk, který se zamiloval do Neytiri a spřátelil se s Na’vi poté, co se stal členem programu Avatar, nakonec se postavil na jejich stranu v jejich konfliktu s lidmi a dovedl je k vítězství. Opustil své lidské tělo, aby se natrvalo stal jedním z Na’vi.

Zoe Saldaña jako Neytiri, dcera předchozího náčelníka klanu, budoucího Tsahìka z klanu a Jakeova družka.

Sigourney Weaver jako adoptovaná dospívající dcera Kiri, Jakea a Neytiri. Weaver se původně objevila v prvním filmu jako Dr. Grace Augustine, člověk, který se postaví na stranu Na’vi a během konfliktu zemře. Ačkoli Weaver i Cameron potvrdili, že se vrátí v pokračováních, v roce 2014 prohlásila, že nebude hrát stejnou postavu. Jako většina herců se pro film naučila volné potápění a natáčela scény pod vodou.

Kate Winslet jako Ronal, volný potápěč z Metkayiny, a Tonowariho manželka. Winslet nazvala Ronal „klíčovou postavou v probíhajícím příběhu“, ale také „poměrně malým vzhledem k dlouhému natáčení“, protože natáčení všech jejích scén trvalo jen měsíc. Je to pro ni poprvé, co pracuje s performance capture a motion capture vůbec. Stejně jako většina herců se také musela pro film naučit volné potápění; při natáčení podvodní scény zadržela dech na více než sedm minut, což je nový rekord pro jakoukoli filmovou scénu natočenou pod vodou.

Cliff Curtis jako Tonowari, vůdce klanu útesových lidí Metkayina a Ronalův manžel.

Jamie Flatters jako Neteyam, první syn a nejstarší dítě Jakea a Neytiri.

Británie Dalton jako Lo’ak, druhý syn Jakea a Neytiri.

Chloe Coleman jako mladý Lo’ak.

Trinity Jo-Li Bliss jako Tuktirey (“Tuk”), osmiletá dcera Jakea a Neytiri a jejich nejmladší dítě.

Bailey Bass jako Tsireya (“Reya”), půvabná a silná potápěčka Metkayiny a Tonowari a Ronalovy dcery.

Filip Geljo jako Aonung, mladý mužský lovec a volný potápěč z Metkayiny a Tonowariho a syna Ronala.

Duane Evans Jr. jako Rotxo, mladý mužský lovec a volný potápěč z Metkayiny.

CCH Pounder jako Mo’at, duchovní vůdce Omaticaya a matka Neytiri.

CJ Jones jako nejmenovaný tlumočník Metkayiny.

Jack Champion jako Miles “Spider” Socorro, teenager narozený v Hell’s Gate (lidská základna na Pandoře v prvním filmu), který byl zachráněn a adoptován Jakem a Neytiri a “preferuje svůj čas v pandorském deštném pralese”.

Joel David Moore jako Dr. Norm Spellman, bývalý člen programu Avatar, který se v prvním filmu rozhodl stát na straně Na’vi.

Dileep Rao jako Dr. Max Patel, vědec, který pracoval v programu Avatar a přišel podpořit Jakeovo povstání proti RDA v prvním filmu

Datum vydání Avatar: The Way of Water (2022)

Avatar: The Way of Water (2022) má premiéru v kinech od 15.12.2022 a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.

Následuje vysvětlení filmu Avatar: The Way of Water (2022) na našem webu z kvality a důležitých věcí na našem webu, které by vás mohly zajímat o přístup na naše stránky.

Kde můžete zhlédnout film Avatar: The Way of Water (2022)?

Odpověď je na našich stránkách, protože naše stránky nabízejí širokou škálu filmů, dramat a televizních seriálů, nejnovějších i starších. Existuje mnoho různých typů filmových žánrů, včetně akce, romantiky, hororu, thrilleru, sci-fi, anime, dramatu a televizních seriálů. Takže pokud máte zájem, klikněte na odkaz výše.

Jaká je kvalita filmu Avatar: The Way of Water (2022) a co je k dispozici?

Poskytujeme nejlepší kvalitu obrazu a zvuku. K dispozici je také kvalita videa včetně 4K Ultra HD, HD 1080p, HD 720p, HD 420p a Mp4. Dostupné také s českými titulky a českým dabingem. K dispozici také v globálním jazyce, konkrétně v angličtině. Vyberete si pouze podle své představy, my se o vše postaráme.

Jakými prostředky a nástroji můžete přistupovat na naše stránky?

Pokud chcete vstoupit na naše stránky, je to velmi snadné, stačí držet mobil a vyhledat jej ve vyhledávání Google. Na naše stránky lze přistupovat také na telefonech Android, iPhonech, MAC, počítačích, laptopech, noteboocích, iPadech, PS 5 a Smart TV, pokud máte internetovou síť, to je nejdůležitější požadavek.

Děkujeme za návštěvu

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a přečetli si naše články. Doufáme, že se vám bude líbit film Avatar: The Way of Water (2022), který vám nabízíme. Pokud se vám naše stránky líbí, dejte jim lajk a řekněte svým přátelům, aby se na naše stránky dostali. Doufáme, že vše může snížit vaši nudu a stres po dlouhém dni v práci.

Avatar: The Way of Water (2022) celý film Český

Avatar 2 The Way of Water (2022) Filmové premiéry

Avatar: The Way of Water (2022) celý film Česka

Avatar: The Way of Water (2022) sleduj filmy

Avatar 2 (2022) online cz titulky

Avatar: The Way of Water (2022) premiéra

Avatar 2 (2022) online cz

Avatar 2 (2022) online cz dabing

Avatar: The Way of Water (2022) Celý Film

Avatar 2: The Way of Water (2022) Titulky

Avatar: The Way of Water (2022) DVD filmy

Avatar: The Way of Water (2022) Blu-ray filmy

Avatar: The Way of Water (2022) online cely film CZ

Avatar: The Way of Water (2022) online

Avatar2: The Way of Water (2022) online film cz

Avatar: The Way of Water (2022) online ke shlédnutí

Avatar: The Way of Water (2022) celý film zdarma ke shlédnutí

Avatar 2 The Way of Water (2022) celý film cz dabing

Avatar: The Way of Water (2022) online cz titulky

Avatar: The Way of Water (2022) celý film

Avatar: Cesta vody (2022) online sk

Avatar: Cesta vody (2022) Plný film sk dabing

Upvote


user
Created by

klikněte stažení ➤ Avatar: The Way of Water 2022 Celý Film Cesky


people
Post

Upvote

Downvote

Comment

Bookmark

Share


Related Articles