cft

Avatar: Suyun Yolu Türkçe Dublaj & Altyazılı Full HD İzle

Avatar: Suyun Yolu Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Avatar: Suyun Yolu türkçe dublaj izle, Avatar: Suyun Yolu altyazılı izle, Avatar: Suyun Yolu Ücretsiz indirin


user

Bendiciones

3 months ago | 6 min read

Avatar: Suyun Yolu Tüm Filmi Ücretsiz İzle, Avatar: Suyun Yolu türkçe dublaj izle, Avatar: Suyun Yolu altyazılı izle, Avatar: Suyun Yolu Ücretsiz indirin

En yeni filmleri full HD kalitesinde izleme imkanı sunuyoruz. Yabancı Filmler HD filmleri online olarak 1080p kalitesinde izleyin. Festivalin en seçkin yapımlarını ve filmlerini Türkçe altyazılı ve orijinal dilinde izlemek için free4k adresini ziyaret edebilirsiniz.

Film Nasıl İzlenir Avatar: Suyun Yolu ?

İzle Şimdi : Avatar: Suyun Yolu izle film

Son güncelleme 15 Aralık 2022

Avatar: Suyun Yolu Türkçe Dublaj 2022

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

MKV — FLV — HD — 9K ULTRA HD

Avatar: Suyun Yolu (Özgün adı: Avatar: The Way of Water), James Cameron tarafından yönetilen ve yapımcılığını 20th Century Studios'un üstlendiği ABD yapımı epik bilimkurgu filmidir. Cameron filmin yapımcılığını Jon Landau ile birlikte üstlenirken, Josh Friedman ilk başta Cameron'ın ortak yazarı olarak duyurulmuştu; daha sonra Cameron, Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver ve Shane Salerno'nun ayrı senaryolara atfedilmeden önce tüm devam filmlerinin yazma sürecinde yer aldıkları ve nihai belirsiz film jeneriklerini yazma halinde oldukları açıklandı. Açıklandığına göre oyuncular Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Joel David Moore, Dileep Rao, CCH Pounder ve Matt Gerald, ilk filmdeki rollerini yeniden canlandıracakken, Sigourney Weaver farklı bir rolle geri dönecektir. Yeni oyuncular arasında Kate Winslet, Cliff Curtis, Edie Falco, Brendan Cowell, Michelle Yeoh, Jemaine Clement, Oona Chaplin, Vin Diesel ve CJ Jones yer almaktadır.

2006 Yılında başarılı olursa Avatar'a devam filmi çekmek istediğini belirten Cameron, ilk filmin yaygın başarısının ardından 2010 yılında ilk iki devam filmini duyurmuştu ve o zaman için ikinci filmin 2014'te vizyona girmesi hedefleniyordu.[9][10] Bununla birlikte, (birincisine) üç devam filminin daha eklenmesi ve daha önce hiç elde edilmemiş bir başarı olan sualtında performans yakalama sahnelerini filme almak için yeni teknoloji geliştirme zorunluluğu, mürettebatın üzerinde yazım, yapım öncesi ve görsel efekt konularında daha fazla çalışmaya zaman tanımak için önemli gecikmelere yol açtı. Filmin ön çekimleri 15 Ağustos 2017'de Manhattan Beach, California'da başladı, ardından 25 Eylül 2017'de Yeni Zelanda'da Avatar 3 ile eşzamanlı ana çekimler yapıldı; çekimler, COVID-19 pandemisi nedeniyle prodüksiyona ara verilmesine rağmen, üç yıldan fazla süren çekimlerin ardından Eylül 2020'nin sonlarında sona erdi.

Filmin sinemalarda gösterimi sekiz defa gecikmeye maruz kalmış ve en sonuncu gecikme 23 Temmuz 2020'de gerçekleşmişti; en son 16 Aralık 2022'de vizyona girmesi planlanıyor ve sıradaki üç devam filmi sırasıyla 20 Aralık 2024, 18 Aralık 2026 ve 22 Aralık 2028'de yayınlanacaktır.

Özet ve Detaylar Aile Arasında

Avatar serisinin 2009 yılında küresel bir fenomen haline gelen devam halkası; bu defa James Cameron'un yaratmış olduğu öykü evreninin hem kökenlerine iniyor hem de sınırlarını genişletmeyi hedefliyor. Avatar'da yaşanan olaylardan birkaç yıl sonra Jake ve Neytiri Pandora'da kendi ailelerini kurmuştur. Ancak onlar evlerini terk etmek zorunda kalır. Bu yüzden Jake ve Neytiri, suyun yüzeri ve altı dahil olmak üzere Pandora'nın dışındaki yerleri keşfetmeye başlar.

Oyuncular

Na'vi

Jake Sully rolünde hareket yakalama oyuncusu Sam Worthington, Neytiri'ye aşık olan ve Avatar Programının bir parçası olduktan sonra Na'vi'ler ile dost olan, sonunda insanlarla olan çatışmalarında onların tarafını tutan ve onları zafere götüren eski bir insan; ilk filmin sonunda, Mo'at ile birlikte Omaticaya'nın (hikâyenin merkezindeki Na'vi klanı) yeni lideri olur ve zihni kalıcı olarak avatarına aktarılır.

Neytiri rolünde hareket yakalama oyuncusu Zoe Saldana, önceki klan şefinin kızı, klanın gelecekteki Tsahìk'i ve Jake Sully ile eş.

Mo'at rolünde hareket yakalama oyuncusu CCH Pounder, Omaticaya'nın ruhani lideri ve Neytiri'nin annesi.

Tonowari rolünde hareket yakalama oyuncusu Cliff Curtis, resif halkı klanı Metkayina'nın lideri.

Neteyam rolünde hareket yakalama oyuncusu Jamie Flatters, Jake ve Neytiri'nin ilk oğlu ve en büyük çocukları.

Lo'ak rolünde hareket yakalama oyuncusu Britain Dalton, Jake ve Neytiri'nin ikinci oğlu.

Tuktirey rolünde hareket yakalama oyuncusu Trinity Bliss, Jake ve Neytiri'nin sekiz yaşındaki kızları ve en küçük çocukları.

Tsireya ("Reya") rolünde hareket yakalama oyuncusu Bailey Bass, Metkayina'dan zarif ve güçlü bir serbest dalgıç.

Aonung rolünde hareket yakalama oyuncusu Filip Geljo, genç bir erkek avcı ve Metkayina'nın serbest dalıcısı.

Rotxo rolünde hareket yakalama oyuncusu Duane Evans Jr., Metkayina'da serbest dalıcı ve genç bir erkek avcı.

Ronal rolünde hareket yakalama oyuncusu Kate Winslet, Metkayina'nın serbest dalgıçlarından. Bir açıklamasında Winslet, Ronal'ı "devam eden hikâyede önemli bir karakter" olarak belirtmiş, aynı zamanda tüm sahnelerini çekmek sadece bir ay süreceği için "uzun çekime kıyasla göreceli olarak az önemli" olarak nitelendirmişti. Performans yakalama veya tamamen hareket yakalama ile ilk kez çalışmış; çoğu oyuncu gibi o da film için serbest dalışı öğrenmek zorunda kalmıştı; bir sualtı sahnesini çekerken, nefesini yedi dakikadan fazla tutmuş, su altında çekilen herhangi bir film sahnesi için yeni bir rekor kırmıştı.

İnsanlar

Parker Selfridge rolünde oyuncu Giovanni Ribisi, ilk filmde RDA madencilik operasyonunun kurumsal yöneticisi.

Dr. Norm Spellman rolünde oyuncu Joel David Moore, ilk filmde Na'vi'lerin tarafını seçen Avatar Programının eski bir bilim insanı üyesi.

Dr. Max Patel rolünde oyuncu Dileep Rao, Avatar Programında çalışan ve ilk filmde Jake'in RDA'ya karşı isyanını desteklemeye gelen bir bilim adamı.

Onbaşı Lyle Wainfleet rolünde oyuncu Matt Gerald, ilk filmde Na'vi'ye karşı RDA için savaşan bir paralı asker. Bir önceki bölümde karakterinin ölümüne rağmen, Gerald'ın Ağustos 2017'de rolünü yeniden üstleneceği açıklandı.

Javier "Örümcek" Socorro rolünde oyuncu Jack Champion, Cehennem Kapısı'nda (ilk filmde Pandora'daki insanların üssü) doğmuş ama Jake ve Neytiri tarafından kurtarılıp evlat edinilen ve "Pandora'nın yağmur ormanlarında zamanını geçirmeyi tercih eden" bir genç.

General Ardmore rolünde oyuncu Edie Falco, RDA'nın çıkarlarından sorumlu komutan.

Kaptan Mick Scoresby rolünde oyuncu Brendan Cowell, Pandora gezegenindeki özel sektör deniz av gemisinin başkanı.

Dr. Karina Mogue rolünde oyuncu Michelle Yeoh.

Dr. Ian Garvin rolünde oyuncu Jemaine Clement, bir deniz biyoloğu.

Bilinmeyen

Sigourney Weaver: Weaver aslen önceki filmde Na'vi'lerin tarafını tutan ve çatışma sırasında ölen Avatar Programı'nın başı, bir bilim insanı olan Dr. Grace Augustine olarak göründü. Hem Weaver hem de Cameron, devam filmlerinde geri döneceğini doğrulasa da, 2014'te aynı karakteri canlandırmayacağını belirttiler. Oyuncuların çoğu gibi, film için serbest dalış yapmayı öğrendi ve su altında sahneler çekti.

Stephen Lang: Pandora'yı sömürgeleştiren insan örgütü RDA'nın güçlerine, önceki filmde Na'vi ile olan çatışmalarında liderlik eden Albay Miles Quaritch rolünde göründü. Karakter Avatar'ın sonunda ölmüş olsa da, Cameron 2010'da Lang'in ilk üç devam filminde geri döneceğini doğruladı, "Onu tam olarak nasıl geri getireceğimizi söylemeyeceğim ama sonuçta bu bir bilimkurgu hikâyesi. Onun karakteri, yeni üç filmlik destanımız boyunca gerçekten beklenmedik yerlere dönüşecek." diye açıkladı. Daha sonra Quaritch'in dört devam filminde bir kez daha ana düşman olarak hareket edeceğini belirtmiştir.[45] Söylendiğine göre Lang'in rolü hareket yakalamayı içerecektir.

Varang rolünde hareket yakalama oyuncusu Oona Chaplin, "devam filmlerinin tüm destanını kapsayan güçlü ve canlı bir merkezi karakter".

Vin Diesel ve CJ Jones, açıklanmayan rollerde yer aldı.

Filmleri çevrimiçi izleyin - kayıt gerekmez, Türkçe

Çevrimiçi Film İzle, kayıt olmadan ücretsiz olarak çevrimiçi film izlemenizi sağlayan bir sitedir. En popüler olanlardan biri değil, ancak ücretsiz ev sineması izleme hedeflerinize kesinlikle mükemmel bir şekilde ulaşacaktır.

Arayüz açısından çok iyi dağıtılmış bir web sitesidir, hemen hemen her çevrimiçi filmi veya Türkçe diziyi, evet, reklamları, afişleri, pop-up'ları ve görmezden gelemeyeceğiniz diğerlerini bulabilirsiniz. .

Bu sitede sizin için en ilginç veya alakalı bulduğumuz şeylerden bazıları şunlardır:

Filmler türe ve kullanımı bu kadar kolay kılan şeye göre sıralanır.

Reklamları var, evet, ama sizi vazgeçirmek için çok fazla değil.

Filmleri Full HD gibi inanılmaz kalitede yüksek formatta izleyebilirsiniz.

Kaliteli sinema - Kayıt olmadan çevrimiçi film izleyin

eufree4k'den tek yapabileceğiniz kayıt olmadan istediğiniz zaman film izlemek. Sadece girin ve reklam panosunda en son haberleri ve yöneticinin yeni eklediği haberleri görmeye başlayacaksınız.

Marvel filmlerinin hayranıysanız, bunları doğrudan sayfanın üst kısmındaki Ana Menü'den içe aktarabileceğinizi bilmelisiniz.

Web'de izlemediyseniz ve arama yöneticisinin isteklerinizi yerine getirmesini istiyorsanız, site belirli filmleri talep etme yeteneğine bile sahiptir, ancak bir e-posta bırakmanız ve kaydolmanız gerekir.

eufree4k, iki entegre platform da dahil olmak üzere ücretsiz olarak çevrimiçi film izleyebileceğiniz popüler bir web sitesidir.

Bu çok ünlü bir web sitesidir (dilimizin en ünlülerinden biridir) ve İnternet kullanıcıları tarafından kullanılır. Ve açıkçası, aşağıda listelendiği gibi, kullanıcılara pek çok fayda sağlamasıyla ünlenirse şaşırmayacağız:

Çevrimiçi çok sayıda ücretsiz film ve dizi.

Filmleri çevrimiçi olarak Türkçe veya istediğiniz herhangi bir dilde izleyebilirsiniz, ancak bu her zaman filmin dilinin uygunluğuna ve izleyicilerin tercihlerine bağlı olacaktır.

Film veya dizi akışı için bir sunucu seçme şansına sahip olacaksınız. Bu, oynatmayı durdurmaktan ve filmi kesintiye uğratmaktan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

Birçok kullanıcı bunu kullanır ve tavsiye eder çünkü temelde aşağıda açıkladığımız gibi birçok avantajı vardır:

Seçtiğiniz film hakkında birçok bilgi. Web sitesinin alt kısmında, seçtiğiniz filmin tüm özetini, oyuncu kadrosunu ve fragmanlarını okuyabilirsiniz. Hangi filmi izleyeceğinizi bilmediğinizde size yardımcı olacak bir şey ve aranızda her gün oluyor.

Full HD, HD ve SD arasında seçim yapabileceğiniz gibi film oynatma kalitesi için birçok seçenek.

Filmleri online olarak Türkçe ve daha birçok dilde izleyebilirsiniz.

Full HD - Çevrimiçi Filmler

Bedava filmler

Ücretsiz Filmler, kayıt olmadan ücretsiz olarak online film izleyebileceğiniz başka bir sitedir ve ayrıca Türkçe, İngilizce veya orijinal versiyonlarını da bulabilirsiniz. Bu, bu tür web sitelerinin kullanıcıları ve özellikle çevrimiçi film hayranları arasında çok popüler bir web sitesidir. Yine bir merak olarak şunu bilmelisiniz ki bir Simpsons hayranıysanız şanslısınız çünkü Bedava Filmler'de hepimizin büyüdüğü ve keyifle izlediğimiz bu dizinin birçok bölümünü bulacağınız özel bir bölüm var. .

Full HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema, film izle platformumuzda en yeni filmleri en yüksek kalitede izleme ayrıcalığını yaşayın.

7 gün boyunca bir hesap açtıktan sonra sizden ücret alınacaktır!

Tags:

Avatar: Suyun Yolu Türkçe Dublaj, Avatar: Suyun Yolu izle altyazılı, Avatar: Suyun Yolu ne zaman çıkacak, Avatar: Suyun Yolu Online, Avatar: Suyun Yolu Filmini Türkçe Dublaj, Avatar: Suyun Yolu Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Avatar: Suyun Yolu izle, Avatar: Suyun Yolu cinemaximum,

Upvote


user
Created by

Bendiciones


people
Post

Upvote

Downvote

Comment

Bookmark

Share


Related Articles