cft

[.Izle.] Black Adam Full Online izle HD Türkçe

Filmini Black Adam ( 2022 ) izle, Black Adam ( 2022 ) Türkçe izle, Black Adam ( 2022 ) 1080p İzle, Black Adam ( 2022 ) tekpart İzle, Black Adam ( 2022 ) Full Hd İzle, Black Adam ( 2022 )


user

izleturkce

2 months ago | 2 min read

Filmini Black Adam ( 2022 ) izle, Black Adam ( 2022 ) Türkçe izle, Black Adam ( 2022 ) 1080p İzle, Black Adam ( 2022 ) tekpart İzle, Black Adam ( 2022 ) Full Hd İzle, Black Adam ( 2022 )

33 sn önce -!Black Adam 2022 Filmi Black Adam 2022 Filmi Akışı Warner Black Adam Pictures! Yeni Black Adam'u çevrimiçi indirmek veya izlemek mi istiyorsunuz?

🔴✅BURADAN İZLEYİN ▷ Black Adam Full

🔴✅ŞİMDİ İNDİR ▷ Black Adam Full

Şimdi Black Adam yayına uygun mu? Black Adam'u Disney Plus, HBO Max, Netflix veya Amazon Prime'da mı izliyorsunuz? Evet, Katie Silberman tarafından yazılmış gerçek bir akış seçeneği/hizmeti bulduk. ütopik bir deneysel toplulukta kocasıyla birlikte yaşamak, göz alıcı şirketinin rahatsız edici sırlar saklıyor olabileceğinden endişelenmeye başlar.

Vitrin Sineması Warwick'i ilk görenlerden biri olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz! Öyleyse takvimlerinizi işaretleyin ve daha önce hiç olmadığı gibi bir Black Adam filmi deneyimine hazırlanın. Marvel filmleri çevrimiçi olarak izlenebilir. beğeninize göre bir şeyler bulacaksınız. Okuduğunuz için teşekkürler, yakında görüşürüz! Black Adam web sitemizde ücretsiz olarak izlenebilmektedir Black Adam'u yıl boyunca ücretsiz olarak nasıl izleyebileceğinizle ilgili ayrıntıları izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Kraliçe Ramonda, Shuri, M'Baku, Okoye ve Dora Milaje, Kral T'Challa'nın ölümünün ardından uluslarını müdahale eden dünya güçlerinden korumak için savaşıyor. Wakandalılar bir sonraki bölümlerini benimsemeye çalışırken, kahramanlar Savaş Köpeği Nakia ve Everett Ross'un yardımıyla bir araya gelmeli ve Wakanda krallığı için yeni bir yol açmalıdır.

Çıkış : 2022-11-09

Süre : 161 dakika

Tür : Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Fantezi, Gerilim

Oyuncular: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Winston Duke, Dominique Thorne

Yönetmen: Sarah Halley Finn, Kevin Feige, Barry H. Waldman, Ruth E. Carter, Dave Jordan

Çizgi roman hayranıysanız, bunu kaçırmak istemeyeceksiniz! Hikaye, yabancı bir gezegende mahsur kaldıktan sonra eve giden yolu bulmaya çalışan Black Adam'u takip ediyor. Black Adam, çarpıcı görselleri ve aksiyon dolu kurgusuyla kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz bir Black Adam filmi! Artı, Black Adam çevrimiçi akışı web sitemizde mevcuttur. 123movies, Reddit veya HBO Max veya Netflix'ten TV şovları gibi akış seçeneklerini içeren Black Adam online ücretsizdir.

Black Adam ABD'de Serbest Bırakıldı

Black Adam, 23 Eylül 2022'de sinemalarda. Filmi yerel sinema salonunuzda izlemek için biletleri çevrimiçi olarak buradan edinebilirsiniz. Film, şahsen izleyebilmeniz için geniş bir sürümde yayınlanıyor.

Black Adam Bedava Nasıl İzlenir?

Yukarıda bahsedildiği gibi, karanlık fantezi şu an için sadece tiyatro olarak yayınlandı. Dolayısıyla filmi ücretsiz olarak izlemek isteyenler, ücretsiz deneme sürümü sunan bir platformda gösterime girmesini beklemek zorunda kalacak. yasadışı yollar kullanmak.

Black Adam'u Nereden İzleyeceğiz?

Şu anda Black Adam Filmini Çevrimiçi İzleme haklarına sahip hiçbir platform yok.MAPPA, büyük bir başarı elde ettiği için filmi yalnızca sinemalarda yayınlamaya karar verdi. Öte yandan stüdyo, filmin elde edeceği geliri başka yöne çevirmek istemiyor. sadece karları azaltın, artırmayın.

Sonuç olarak, hiçbir yayın hizmetinin Black Adam Filmini ücretsiz olarak sunmaya yetkisi yoktur. Ancak film kesinlikle Funimation, Netflix ve Crunchyroll gibi hizmetler tarafından satın alınacaktı. Son olarak, Is Terrifier 2'yi Netflix'te bu kanallardan hangisi dağıtacak?

Akış devinin çok büyük bir televizyon şovları ve filmleri kataloğu var, ancak 'Black Adam'u içermiyor. Okurlarımıza 'The Witcher: Nightmare of the Wolf' gibi diğer karanlık fantezi filmlerini izlemelerini öneririz. Black Adam Crunchyroll'da mı?

Crunchyroll, Funimation ile birlikte filmin haklarını aldı ve Kuzey Amerika'daki dağıtımından sorumlu olacak.

Upvote


user
Created by

izleturkce


people
Post

Upvote

Downvote

Comment

Bookmark

Share


Related Articles