cft

Sledujte Avatar 2: Cesta vody (2022) Plný Film Online SK Dabingom i Titulkami

Avatar 2: Cesta vody (2022) Plný Film Online SK


user

Jenny Davionov

a year ago | 5 min read

Sledujte Avatar: Cesta vody (2022) online sk | Avatar: The Way of Water celý film sk online HD 1080p | Avatar 2: Cesta vody plný film dabing sk titulky | Avatar: The Way of Water online film zdarmo | Avatar: The Way of Water online | Avatar 2 The Way of Water streaming online.

Avatar: Cesta vody (2022) plný film si tu môžete pozrieť jednoducho a zadarmo, k dispozícii je tiež mnoho ďalších filmov, či už dlhých alebo nových. Ako môžete bez obmedzenia sledovať všetky filmy Avatar: Cesta vody (2022) online? Môžete si ho prezrieť online a je to zadarmo bez registrácie. Všetky filmy so slovenským dabingom alebo slovenskými titulkami. Ako môžete sledovať všetky filmy Avatar: The Way of Water (2022) online bez obmedzení? Môžete si to pozrieť online a je to zadarmo bez registrácie. Všetky filmy so slovenským dabingom alebo slovenskými titulkami Avatar: Cesta vody celý film sk bez registrácie.

Avatar: Cesta vody (2022) plný film online sk

🎬🔥➥ Kliknite tu Sledujte Avatar: Cesta vody (2022) plný film online slovenský titulkami zdarmo

🎬🔥➥ Kliknite tu Stiahnuť Avatar: The Way of Water (2022) celý film online slovenský dabingom HD 1080p

Sledujte plný film Online nové filmy a filmové novinky vo svete a na Slovensku. Popis, synopsa, herci, upútavka s prípadnými komentármi. Oficiálny filmový a fanúšikovský web na slovensku. zameriavame sa na nové filmy s premiérou v streamovacích službách a ďalšie staršie filmy. K dispozícii sú tu rôzne žánre filmov, od akčného žánru, romantiky, komédie, hororu, animácie a ďalších.

Prečo by ste sa mali pozerať Najlepšie a najnovšie filmy Avatar: Cesta vody (2022)?

Prezrite si bezplatne zoznam najlepších najnovších filmov a bezplatného chlapa z kategórie Filmy online. A my vám ukážeme film Avatar: Cesta vody online zadarmo a so SK dabingom. A tiež ponúkame filmy Avatar: Cesta vody v HD kvalite od 1080p, 720p, 420p, 360p do Mp4. Kliknite na odkaz vyššie a zažite vzrušenie zo sledovania tohto filmu.

Kde by ste mali sledovať tento film?

Filmy alebo seiály sú produktom, ktorý je medzi všetkými používateľmi stále obľúbenejší, môžete sledovať filmy online prostredníctvom nášho webu. Bezplatné online filmy, čistý zvuk v HD kvalite a slovenský dabing. Náš web poskytuje všetko pre pohodlie používateľov streamovania filmov. Ak vás všetky zaujímajú, kliknite na odkaz vyššie.

Všetko o filmovom hercovi, režisérovi, synopse a dátume vydania

Avatar: The Way of Water je americký epický sci-fi film z roku 2022 a pokračovanie filmu Avatar z roku 2009, ktorý režíroval James Cameron. Film distribuuje 20th Century Studios ako druhý diel filmovej série Avatar. Cameron produkoval film s Jonom Landauom a scenár napísal s Rickom Jaffom a Amandou Silver, ktorý je založený na príbehu, ktorý traja napísali s Joshom Friedmanom a Shane Salernom. Členovia obsadenia Sam Worthington, Zoe Saldaña, Stephen Lang, Joel David Moore, CCH Pounder, Giovanni Ribisi, Dileep Rao a Matt Gerald si zopakujú svoje úlohy z pôvodného filmu, zatiaľ čo Sigourney Weaver sa vrátila v inej úlohe. Medzi nových členov patrí Kate Winslet, Cliff Curtis, Edie Falco, Jemaine Clement a Brendan Cowell.

 • Avatar: Cesta vody
 • USA Avatar: The Way of Water
 • USA Avatar 2
 • Kanada Avatar: The Way of Water
 • Akčný / Dobrodružný / Sci-Fi
 • USA, 2022, 193 min
 • Réžia: James Cameron
 • Scenár: James Cameron, Josh Friedman
 • Kamera: Russell Carpenter
 • Hudba: Simon Franglen
 • Hrajú: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Kate Winslet, Oona Chaplin, Joel David Moore, Cliff Curtis, CCH Pounder, Matt Gerald, Edie Falco, Jemaine Clement, Brendan Cowell, Giovanni Ribisi, Bailey Bass, Scarlett Fernandez, Keston John, Jamie Flatters, Jack Champion, Trinity Bliss, Jake McLean, Chloe Coleman, Britain Dalton, Filip Geljo, Duane Evans Jr., Dileep Rao, Robert Okumu, Kevin Dorman, Alicia Vela-Bailey, Joel Tobeck, Maria Walker, Shane Rangi, Benjamin Hoetjes (menej)
 • Produkcia: James Cameron, Jon Landau
 • Strih: David Brenner, James Cameron, John Refoua, Stephen E. Rivkin, Ian Silverstein
 • Zvuk: Christopher Boyes
 • Scénografia: Dylan Cole, Ben Procter, Ben Milsom, Andy McLaren, Vanessa Cole
 • Masky: Sarah Rubano
 • Kostýmy: Bob Buck, Deborah Lynn Scott

Synopse Avatar: Cesta vody (2022)

Film „Avatar: The Way of Water“, ktorý sa odohráva viac ako desať rokov po udalostiach prvého filmu, začína rozprávať príbeh rodiny Sullyovcov (Jake, Neytiri a ich deti), o problémoch, ktoré ich sprevádzajú, o tom, kam až idú. aby sa navzájom udržali v bezpečí, bitky, ktoré bojujú, aby zostali nažive, a tragédie, ktoré znášajú.

Obsahy Avatar: Cesta vody (2022)

Vizuálne ohromujúcou a strhujúcou akciou vtiahne James Cameron diváka späť do úžasného sveta Pandory, vďaka čomu pôjde o filmový zážitok najvyššej intenzity. Dej sa odohráva po uplynutí viac ako desiatich rokov od udalostí z prvého filmu. Avatar: Cesta vody prináša príbeh rodiny Sullyovcov (Jakea, Neytiri a ich detí). Sledujeme hrozby, ktorým rodina čelí, odhodlanie, s ktorým si jej členovia poskytujú pomoc, zápasy o prežitie, i tragédie, ktoré ich postihnú. (CinemArt SK)

Jake Sully (Sam Worthington) a Neytiri (Zoe Saldana) založili rodinu a udělají cokoliv, aby spolu zůstali. Jsou však nuceni opustit svůj domov a prozkoumat různé oblasti Pandory, když se jejich stará hrozba vrátí, aby dokončila to, co začala. (TommyZR)

Dátum Vydania Avatar: Cesta vody (2022)

Premiéra Avatar: Cesta vody (2022) je v slovenských kinách dostupná 15.12.2022, pričom o deň neskôr je dostupná aj na vyššie uvedenom odkaze streamovacej služby.

Avatar2 : Cesta vody (2022) celý film slovenský dabing

Avatar: The Way of Water (2022) sleduj filmy

Avatar: Cesta vody (2022) online sk titulky

Avatar: The Way of Water (2022) Program filmy

Avatar: Cesta vody (2022) sk dabing

Avatar: Cesta vody (2022) premiéra

Avatar: The Way of Water (2022) online Slovenský

Avatar: Cesta vody (2022) online sk dabing

Avatar: The Way of Water (2022) Celý Film

Avatar: The Way of Water (2022) Titulky

Avatar: Cesta vody (2022) DVD filmy

Avatar: Cesta vody (2022) Blu-ray filmy

Avatar: Cesta vody (2022) online cely film sk

Avatar: The Way of Water (2022) online ke shlednuti

Avatar: The Way of Water (2022) online

Avatar: Cesta vody (2022) online film sk

Avatar: Cesta vody (2022) online ke shlédnutí

Avatar 2: The Way of Water (2022) celý film zdarma ke shlédnutí

Avatar: Cesta vody (2022) celý film sk dabing

Avatar: The Way of Water (2022) sleduj filmy

Avatar: Cesta vody (2022) online sk titulky

Avatar: Cesta vody (2022) plný film Slovenský

Aká je kvalita videa tohto filmu Avatar: Cesta vody (2022)?

Teraz na našom slovenskom webe, ktorý ponúka bezplatné sledovanie filmov online. Chcete vyskúšať niečo nové? Filmy, ktoré chcete sledovať, si môžete pozrieť v aplikácii Apple na iPade, Androide a počítačoch. Ak chcete sledovať filmy bez reklám a rušenia a čistú kvalitu zvuku, môžete sledovať filmy na našom webe, ponúkame kvalitu videa HD, MKV a Mp4 s českými, slovenskými a inými zahraničnými krajinami, ktoré sú k dispozícii tu.

Čo si myslíte o tomto filme?

Ste na stránke Avatar: Cesta vody (2022). Páči sa ti to? ak sa vám to páčilo Vedeli ste, že registrovaní užívatelia môžu hodnotiť filmy, písať o nich recenzie a dokonca upravovať profily filmov a získavať body do rebríčka? Zaregistrujte sa a dajte ostatným vedieť, čo si Avatar: Cesta vody (2022).

Ďakujem za všetko a dúfam, že sa vám tento filmy Prirodzené svetlo bude páčiť

Tu nájdete všetky filmy, ktoré môžete sledovať online, vrátane filmov vydaných tento týždeň. Pokiaľ chcete na tomto webe niečo vidieť, mali by ste vedieť, že žánre, ktoré pokrýva, zahŕňajú krimi, vedu, film, film, romantiku, thriller, komédiu, drámu a anime filmy. Ďakujem mnohokrát. Budeme informovať všetkých, ktorí budú radi prijímať novinky alebo informácie o tohtoročných filmových show a o tom, ako sledovať vaše obľúbené filmy. Našťastie môžeme byť vaším najlepším partnerom pri hľadaní odporúčaní pre vaše obľúbené filmy.Děkujeme za sledovanie dnešného videa. Dúfam, že sa vám video, ktoré som zdieľal, bude páčiť. Ak sa vám páči obsah, ktorý zdieľame, dajte nám palec hore, aby ste nám ukázali, že sa vám páči, alebo zdieľajte, čo robí.

Upvote


user
Created by

Jenny Davionov


people
Post

Upvote

Downvote

Comment

Bookmark

Share


Related Articles