cft

Sledujte Rimini (2022) Celý Film Online Cz Dabing i Titulky

Sledujte Rimini (2022) online cz | Rimini celý film online cz | Rimini film online cz dabing i titulky | filmy Rimini cz titulky HD 1080p | Rimini film online | Rimini Online Film sk | Rimini (2022) Plný film sk dabing.


user

Arianto Toni

6 months ago | 4 min read

Sledujte Rimini (2022) online cz | Rimini celý film online cz | Rimini film online cz dabing i titulky | filmy Rimini cz titulky HD 1080p | Rimini film online | Rimini Online Film sk | Rimini (2022) Plný film sk dabing.

Sledovat celý film Rimini (2022) je aktuálně nejoblíbenějším filmem na vyhledávacím webu Google. Kde můžeme zhlédnout film Rimini (2022) s českými titulky a českým dabingem? A také zdarma a bez registrace? S HD kvalitou 1080p, 720p, 420p a Mp4? Odpověď Nyní si zde můžete jednoduše pustit film Rimini (2022).

| DVD (Blu-ray) | 4K UHD | HD-2080p | HD-720p | SD-480p | MP4 |

Stažení a Sledujte Rimini (2022) celý film online CZ dabingem i titulky zdarma ➥ https://t.co/iA61HgooPX

To je vysvětlení, jak můžete tento film snadno sledovat na webu, který poskytujeme. Poté, co víme, jak se dívat na film Rimini (2022), je pro nás dobré znát důležité informace o filmu Rimini (2022) spolu s informacemi.

O filmu Rimini (2022)

Rimini je dramatický film z roku 2022 režiséra Ulricha Seidla. Zobrazuje Richieho Brava, kdysi slavného rakouského popového zpěváka, který se usadil v Itálii, stejně jako jeho odcizenou dceru a jeho otce v důchodu. Hans-Michael Rehberg hraje otce ve své poslední filmové roli. Film je první v diptychu; druhý film, Sparta, je o Richieho bratru Ewaldovi.

Film měl premiéru v oficiální soutěži na 72. mezinárodním filmovém festivalu v Berlíně v únoru 2022. Promítal se také na Diagonale 2022, kde získal ceny za nejlepší hraný film a nejlepší kostýmy.

Rimini
Rakousko Rimini
Itálie Rimini (méně)
Drama
Německo / Rakousko / Francie / Itálie, 2022, 114 min
Režie: Ulrich Seidl
Scénář: Ulrich Seidl, Veronika Franz
Kamera: Wolfgang Thaler
Hudba: Fritz Ostermayer, Herwig Zamernik
Hrají: Michael Thomas, Tessa Göttlicher, Hans-Michael Rehberg, Inge Maux, Claudia Martini, Georg Friedrich, Silvana Sansoni, Natalya Baranova, Rosa Schmidl, Amir Kozman, Ibrahim Isiktas (méně)
Produkce: Philippe Bober, Michel Merkt, Ulrich Seidl
Střih: Monika Willi
Zvuk: Matz Müller, Frederik Thomsen, Tobias Fleig
Scénografie: Andreas Donhauser, Renate Martin
Kostýmy: Tanja Hausner

Synopse Filmy Rimini (2022)

Dva muži, dva bratři, jejich dětský domov v Dolním Rakousku. Pijí na svou zesnulou matku, pohřbívají ji. Pak se vracejí do svých skutečných životů. Ale dříve nebo později je obě jejich minulost dohoní.

Obsahy Filmy Rimini (2022)

Smrt matky přivádí Richieho Brava z adoptivního domova v Itálii zpět do jeho pokoje v rodném Dolním Rakousku. S kořalkou v ruce a sametovými melodiemi Wurlitzeru ve vzduchu se ve sklepě se svým „piccolo fratello“ loučí s rodičovským domem. Jeho otec je v domově důchodců. Popová hvězda Richie vydělává peníze v Rimini. Tvrdí, že je stále „con molto amore“ – a je to právě trocha té sexuální vášně, kterou potřebuje, aby se oblékl do svého korzetu a „jacketto“, což se rýmuje s „perfetto“, a pak se zápalem zpíval tklivé německé písničky ve strohých hotelových foyer. Tento rakouský gigolo oplývá smyslným šarmem a razí si cestu do myslí, těl a peněženek žen určitého věku. Seidlovo nové opus magnum je hluboce romantické až smutné. Bez ohledu na to, jak špinavý a perverzní je tento film na povrchu, zachycuje životní patos jako málokterý jiný. V Rimini, kde se naposledy na plátně objevil Hans-Michael Rehberg, září Michael Thomas v roli syna, otce i muže. (Film Europe)

Herec a herečka ve filmu Rimini (2022)

Michael Thomas jako Richie Bravo
Tessa Divine jako Tessa
Hans-Michael Rehberg jako otec
Inge Maux jako Emmi Fleck
Claudia Martini jako Annie
Georg Friedrich jako Ewald

Datum vydání Rimini (2022)

Rimini (2022) má premiéru v kinech od 03.11.2022 a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.

Následuje vysvětlení filmu Rimini (2022) na našem webu z kvality a důležitých věcí na našem webu, které by vás mohly zajímat o přístup na naše stránky.

Kde můžete zhlédnout film Rimini (2022)?

Odpověď je na našich stránkách, protože naše stránky nabízejí širokou škálu filmů, dramat a televizních seriálů, nejnovějších i starších. Existuje mnoho různých typů filmových žánrů, včetně akce, romantiky, hororu, thrilleru, sci-fi, anime, dramatu a televizních seriálů. Takže pokud máte zájem, klikněte na odkaz výše.

Jaká je kvalita filmu Rimini (2022) a co je k dispozici?

Poskytujeme nejlepší kvalitu obrazu a zvuku. K dispozici je také kvalita videa včetně 4K Ultra HD, HD 1080p, HD 720p, HD 420p a Mp4. Dostupné také s českými titulky a českým dabingem. K dispozici také v globálním jazyce, konkrétně v angličtině. Vyberete si pouze podle své představy, my se o vše postaráme.

Jakými prostředky a nástroji můžete přistupovat na naše stránky?

Pokud chcete vstoupit na naše stránky, je to velmi snadné, stačí držet mobil a vyhledat jej ve vyhledávání Google. Na naše stránky lze přistupovat také na telefonech Android, iPhonech, MAC, počítačích, laptopech, noteboocích, iPadech, PS 5 a Smart TV, pokud máte internetovou síť, to je nejdůležitější požadavek.

Děkujeme za návštěvu

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a přečetli si naše články. Doufáme, že se vám bude líbit film Rimini (2022), který vám nabízíme. Pokud se vám naše stránky líbí, dejte jim lajk a řekněte svým přátelům, aby se na naše stránky dostali. Doufáme, že vše může snížit vaši nudu a stres po dlouhém dni v práci.

Rimini (2022) celý film Český
Rimini (2022) Filmové premiéry
Rimini (2022) celý film Česka
Rimini (2022) sleduj filmy
Rimini (2022) online cz titulky
Rimini (2022) premiéra
Rimini (2022) online cz
Rimini (2022) online cz dabing
Rimini (2022) Celý Film
Rimini (2022) Titulky
Rimini (2022) DVD filmy
Rimini (2022) Blu-ray filmy
Rimini (2022) online cely film CZ
Rimini (2022) online
Rimini (2022) online film cz
Rimini (2022) online ke shlédnutí
Rimini (2022) celý film zdarma ke shlédnutí
Rimini (2022) celý film cz dabing
Rimini (2022) online cz titulky
Rimini (2022) celý film
Rimini (2022) online sk
Rimini (2022) Plný film sk dabing

Upvote


user
Created by

Arianto Toni

i m writer article


people
Post

Upvote

Downvote

Comment

Bookmark

Share


Related Articles