cft

Sledujte Srdcová záležitosť (2022) Plný Film Online SK Dabingom i Titulkami

Srdcová záležitosť (2022) Plný Film Online Sk - Love Thing 2022 Film Online - Srdeční záležitost celý film - Liebesdings streaming online.


user

Riana Maryam

a year ago | 4 min read

Sledujte Srdcová záležitosť (2022) online sk | Srdeční záležitost celý film sk online HD 1080p | Srdcová záležitosť plný film dabing sk titulky | Srdeční záležitost online film zdarmo | Love Thing 2022 online sk | Liebesdings streaming online.

Srdcová záležitosť (2022) plný film si tu môžete pozrieť jednoducho a zadarmo, k dispozícii je tiež mnoho ďalších filmov, či už dlhých alebo nových. Ako môžete bez obmedzenia sledovať všetky filmy Srdcová záležitosť (2022) online? Môžete si ho prezrieť online a je to zadarmo bez registrácie. Všetky filmy so slovenským dabingom alebo slovenskými titulkami. Ako môžete sledovať všetky filmy Srdeční záležitost (2022) online bez obmedzení? Môžete si to pozrieť online a je to zadarmo bez registrácie. Všetky filmy so slovenským dabingom alebo slovenskými titulkami Srdcová záležitosť celý film sk bez registrácie.

Srdcová záležitosť (2022) plný film online sk

🎬🔥➥ Kliknite tu Sledujte Srdcová záležitosť (2022) plný film online slovenský titulkami zdarmo

🎬🔥➥ Kliknite tu Stiahnuť Liebesdings (2022) celý film online slovenský dabingom HD 1080p

Sledujte plný film Online nové filmy a filmové novinky vo svete a na Slovensku. Popis, synopsa, herci, upútavka s prípadnými komentármi. Oficiálny filmový a fanúšikovský web na slovensku. zameriavame sa na nové filmy s premiérou v streamovacích službách a ďalšie staršie filmy. K dispozícii sú tu rôzne žánre filmov, od akčného žánru, romantiky, komédie, hororu, animácie a ďalších.

Prečo by ste sa mali pozerať Najlepšie a najnovšie filmy Srdcová záležitosť (2022)?

Prezrite si bezplatne zoznam najlepších najnovších filmov a bezplatného chlapa z kategórie Filmy online. A my vám ukážeme film Srdcová záležitosť online zadarmo a so SK dabingom. A tiež ponúkame filmy Srdcová záležitosť v HD kvalite od 1080p, 720p, 420p, 360p do Mp4. Kliknite na odkaz vyššie a zažite vzrušenie zo sledovania tohto filmu.

Kde by ste mali sledovať tento film?

Filmy alebo seiály sú produktom, ktorý je medzi všetkými používateľmi stále obľúbenejší, môžete sledovať filmy online prostredníctvom nášho webu. Bezplatné online filmy, čistý zvuk v HD kvalite a slovenský dabing. Náš web poskytuje všetko pre pohodlie používateľov streamovania filmov. Ak vás všetky zaujímajú, kliknite na odkaz vyššie.

Všetko o filmovom hercovi, režisérovi, synopse a dátume vydania

Liebesdings ( 2022) je Komédia film v réžii Martin Moszkowicz a v hlavnej úlohe Elyas M'Barek, Lucie Heinze.

 • Srdcová záležitosť
 • Česko Srdeční záležitost
 • Nemecko Liebesdings (menej)
 • Komédia
 • Nemecko, 2022, 100 min
 • Réžia: Anika Decker
 • Scenár: Anika Decker
 • Kamera: Moritz Anton
 • Hudba: Michael Geldreich, Jean-Christoph Ritter
 • Hrajú: Elyas M'Barek, Lucie Heinze, Alexandra Maria Lara, Peri Baumeister, Linda Pöppel, Maren Kroymann, Denis Moschitto, Anna Thalbach, Lucas Reiber, Jochen Schropp, Vanessa Rottenburg, Almila Bağrıaçık, Steven Gätjen, Rick Kavanian, Bärbel Stolz, Anton Weil (menej)
 • Produkcia: Ruediger Boess
 • Zvuk: Christian Bischoff

Synopse Srdcová záležitosť (2022)

Špinavá kampaň prinúti filmovú hviezdu Marvina utiecť pred reportérmi a fanúšikmi. Zhodou okolností sa ponorí do kozmu feministickej/queer mimokina 3000. Jej šéfka Frieda nie je zo superstar spočiatku vôbec nadšená.

Obsahy Srdcová záležitosť (2022)

Červený koberec, žiariace reflektory, kričiaci fanúšikovia, fotografi naháňajúci sa za najlepším záberom, kameramani čakajúci na rozhovory – premiéra sa blíži a najväčšia hviezda filmu Marvin Bosch (Elyas M’Barek) je netrpezlivo očakávaná. Ten však neprichádza. Rozhovor, ktorý s ním naživo robí zákerná bulvárna novinárka Bettinou Bambergerovou (Alexandra Maria Lara) sa mu vymyká z rúk a tak uteká pre novinármi aj fanúšikmi ulicami mesta. Jeho zúfalý útek sa skončí v alternatívnom divadelnom klube Divadlo 3000, kde stretne jeho šéfku Friedu (Lucie Heinze), ktorá ho v tomto krachujúcom podniku ukryje. Frieda je úplne iná ako jeho fanúšičky, pretože ako emancipovaná mladá žena takýmito mužmi skôr pohŕda. Marvin sa s takýmto prístupom ešte nikdy nestretol. Vďaka nej však zažije bláznivú queer párty vo veľmi netradičnej maske a postupne zisťuje, aká krehká a prchavá je sláva, a že šťastie možno nájsť tam, kde ho najmenej čaká. Podarí sa im zachrániť klub, obnoviť Marvinovu povesť a dať naozajstnej láske skutočnú šancu? A to všetko pod dohľadom ohromenej verejnosti? (CinemArt SK)

Dátum Vydania Srdcová záležitosť (2022)

Premiéra Srdcová záležitosť (2022) je v slovenských kinách dostupná 29.12.2022, pričom o deň neskôr je dostupná aj na vyššie uvedenom odkaze streamovacej služby.

Srdcová záležitosť (2022) celý film slovenský dabing

Srdcová záležitosť (2022) sleduj filmy

Srdcová záležitosť (2022) online sk titulky

Srdcová záležitosť (2022) Program filmy

Srdcová záležitosť (2022) sk dabing

Srdcová záležitosť (2022) premiéra

Srdeční záležitost (2022) online Slovenský

Srdcová záležitosť (2022) online sk dabing

Srdeční záležitost (2022) Celý Film

Srdeční záležitost (2022) Titulky

Srdcová záležitosť (2022) DVD filmy

Srdcová záležitosť (2022) Blu-ray filmy

Srdcová záležitosť (2022) online cely film sk

Liebesdings (2022) online ke shlednuti

Srdeční záležitost (2022) online

Srdcová záležitosť (2022) online film sk

Srdcová záležitosť (2022) online ke shlédnutí

Love Thing (2022) celý film zdarma ke shlédnutí

Srdcová záležitosť (2022) celý film sk dabing

Srdeční záležitost (2022) sleduj filmy

Srdcová záležitosť (2022) online sk titulky

Srdcová záležitosť (2022) plný film Slovenský

Aká je kvalita videa tohto filmu Srdcová záležitosť (2022)?

Teraz na našom slovenskom webe, ktorý ponúka bezplatné sledovanie filmov online. Chcete vyskúšať niečo nové? Filmy, ktoré chcete sledovať, si môžete pozrieť v aplikácii Apple na iPade, Androide a počítačoch. Ak chcete sledovať filmy bez reklám a rušenia a čistú kvalitu zvuku, môžete sledovať filmy na našom webe, ponúkame kvalitu videa HD, MKV a Mp4 s českými, slovenskými a inými zahraničnými krajinami, ktoré sú k dispozícii tu.

Čo si myslíte o tomto filme?

Ste na stránke Srdcová záležitosť (2022). Páči sa ti to? ak sa vám to páčilo Vedeli ste, že registrovaní užívatelia môžu hodnotiť filmy, písať o nich recenzie a dokonca upravovať profily filmov a získavať body do rebríčka? Zaregistrujte sa a dajte ostatným vedieť, čo si Srdcová záležitosť (2022).

Ďakujem za všetko a dúfam, že sa vám tento filmy Prirodzené svetlo bude páčiť

Tu nájdete všetky filmy, ktoré môžete sledovať online, vrátane filmov vydaných tento týždeň. Pokiaľ chcete na tomto webe niečo vidieť, mali by ste vedieť, že žánre, ktoré pokrýva, zahŕňajú krimi, vedu, film, film, romantiku, thriller, komédiu, drámu a anime filmy. Ďakujem mnohokrát. Budeme informovať všetkých, ktorí budú radi prijímať novinky alebo informácie o tohtoročných filmových show a o tom, ako sledovať vaše obľúbené filmy. Našťastie môžeme byť vaším najlepším partnerom pri hľadaní odporúčaní pre vaše obľúbené filmy.Děkujeme za sledovanie dnešného videa. Dúfam, že sa vám video, ktoré som zdieľal, bude páčiť. Ak sa vám páči obsah, ktorý zdieľame, dajte nám palec hore, aby ste nám ukázali, že sa vám páči, alebo zdieľajte, čo robí.

Upvote


user
Created by

Riana Maryam


people
Post

Upvote

Downvote

Comment

Bookmark

Share


Related Articles